KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 11198296
nr 1119 8296
Wilhelm von Gegerfelt
(1844-1920), Sverige
Blyerts, Wilhelm von Gegerfelt (1844-1920), signerad, 12x18
Wilhelm von Gegerfelt, född 1844 i Göteborg, död 1920, svensk målare.
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 17 juli 2017
kl 20:09:06
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
Wilhelm von Gegerfelt
Läs mer om Wilhelm von Gegerfelt